درباره‌ی من

من اصولاً اگر فضایی به من داده بشه،‌ می‌تونم خیلی خوب خودم رو معرفی کنم،‌ منظورم اینه که خیلی دوست دارم توضیح بدم،‌ از سفر خوشم میاد، یک توسعه دهنده وب بودم و با دیزاین هم آشنایی دارم اما در چند ساخت اخیر تمرکزم بیشتر به سمت هدایت محصولات دیجیتال کشیده شده. اگر بیشتر در مورد سابقه کاری من اطلاعات می‌خواین می‌تونید لینکدین من رو بخونید.

دنیای کاری و تحصیلی و حتی زندگی عادی من ظاهراً از هم متفاوت هستن ولی ارتباطاتی باهم دارند، مثلاً اگر من رشته ارتباط تصویری (Visual Commination Design) رو خوندم در حالی که توسعه دهنده بودم به من دید طراحانه رو در کارهام داد،‌ و چون یک پیش زمینه‌ای در طراحی رابط کاربری در اوایل دوران کاریم داشتم، باعث شد حداقل در تفسیر کارهای رابط کاربری آگاهی لازم رو داشته باشم.

اما نوشتن، از دوران مدرسه که یادم میاد، عاشق زنگ انشا بودم،‌ حتی یادمه برای بغل دستمیم هم یک انشای اضافه می‌نوشتم و این نوشتن بود که من رو ارضا می‌کرد. یادمه اولین وبلاگمو سال ۱۳۸۳ داشتم‌،‌ چرا که تو آدرس بلاگ، عدد سال قرار داشت و این باعث شد یادم بمونه. اون دوران تکنولوژی مثل یک ستاره همیشه می‌درخشید و من بیشتر در اون غرق میشدم با همون حداقل امکاناتی که من در یک شهر نسبتا کوچک در جنوب خراسان رضوی داشتم سعی می‌کردم، بلاگ‌های مختلف رو بخونم و اون زمان‌ها تصمیم گرفتم در مرحله اول نویسنده وبلاگ‌های آی تی بشم و بعد از اینکه به چندتایی از اونها پیام دادم برای درخواست نویسندگی یکی‌شون به اسم نودایران پاسخ مثبت داد و متاسفانه الان دیگه وجود نداره.

من همیشه دقیقاً برای خودم یک مسیر تا انتها مشخص نمی‌کردم، سعی می‌کردم همه چیز رو تاحدی تست کنم تا ببینم به اون علاقه دارم یا نه! شاید وقتم یک جاهایی تلف شد اما بهرحال من از جایی که هستم راضیم چون چیز‌هایی یاد گرفتم که اگر تو یک مسیر مشخص قرار می‌گرفتم حداقل تجربه‌شون نمی‌کردم.

اینجا اما سعی می‌کنم درباره‌ی همه موضوعاتی که علاقه دارم یا تو مسیر کاری‌ بهشون بر‌میخورم رو بنویسم. از اینکه من رو دنبال کنید و بازخوردتون رو نسبت به نوشته‌هام اعلام کنید خوشحال می‌شم.